Ana Sayfa

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

·         İnsan Kaynakları politikamız, sitemizin gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılmak amacıyla, bütün çalışanlarımızın vizyonu geniş, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen, gelişime ve yeniliğe açık çalışanlar olmalarını sağlamaktır.

·         Site Yönetimine  geçildikten  bu yana "Biz" anlayışını benimsemiş ve bu prensipten hareketle; Eleman alımlarındaki hedef kitlesini, gelişime ve geliştirmeye açık genç düşünceli “simalar" ile çalışmayı ilke edinmiştir.

 

İnsan Kaynakları Stratejimiz;

·    1.Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen insan gücünü bünyemize kazandırmakdır.

·    2.Topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere saygılı, çağdaş, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini özümsemiş olmakdır.

·    3.Çalışanların sürekli gelişimini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmasını sağlamakdır.

·  4.Zamana karşı daima yarışan ve daima hedefleri olan yönetimizin en değerli kaynağı olan yüksek nitelikli çalışanlarının değişime her an hazır ortamda bilgi, beceri, potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle en doruk noktada birleşmesini sağlamaktır.

·         Amacımız, Sitede yönetimin başarısının ve gelişiminin sürekliliğiyle birlikte daha iyi hizmet verilmesini sağlamaktır. Yönetimimiz  bunu ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğinin bilincindedir.

·         Sizde bu sorumluluk anlayışında olan Firmamız ailesine katılmak istiyorsanız insan kaynakları formunu doldurarak CV veri tabanımıza kaydınızı lütfen yaptırınız.

"Zeki insanları işe alıp, sonra onlara ne yapacaklarını söylemek bana mantıklı gelmiyor. Biz zeki insanları işe alırız ki, onlar bize ne yapacağımızı söylesinler." Steve Jobs

                                                                                                  İSTEKS SANAYİ SİTESİ YÖNETİMİ

İnsan Kaynakları